Holdoversigt / Træningstider - efterår 2018
 



Fodbold og leg – årgang 2014-2015
(drenge og piger)

Mandag 16:45-17:30
 
Træner: 
 
Peder Kjær
pederkj@hotmail.com

Morten Andersson
mortenandersson88@gmail.com
 


U6 drenge - årgang 2012-2013

Onsdag 17:00-18:00
&
Lørdag 09:00 - 10:00

 
Trænere: 
 
Lasse Gregersen
gregersen.lasse@gmail.com
 

 
U8 drenge - årgang 2011

Onsdag 17:00 - 18:00
&
Lørdag 09:00 - 10:00

 
Trænere: 
 
Bo Andersen
boandersen82@hotmail.com

Søren Marquard Eriksen
s.eriksen86@hotmail.com

Peter Tuure
peter@tuure.dk

Lars Qvist Brøner
larsqvistbroener@gmail.com
 


U9 drenge - årgang 2010

Onsdag 17:00 - 18:30
&
Lørdag 09:30 - 10:30


Trænere:

Michael Godiksen
michael_godiksen@hotmail.com

Morten Plesner Jessen
morten9230@msn.com

Claus Larsen
nesalc@gmail.com
 

 
U10 drenge - årgang 2009

Mandag 17:30 - 18:30
&
Onsdag 17:30 - 18:30

Trænere:

Klaus Bang
5050 9815
klausba.net@gmail.com

Mads Kvist
madskvist3@gmail.com
 
Sebastian Clemmensen
sefrcl@hotmail.com
 


U10 piger - årgang 2008-2010

Onsdag 17:00 – 18:30

Trænere:

Mette Vestergaard Hedemann
2759 7592
mettevh@hotmail.com

Bo Hedemann
2014 0021
 


U13 piger - årgang 2005 - 2006

Onsdag 17:00 – 18:30
&

Fredag 15:30 - 17:00 

Trænere:

Morten Andersson
mortenandersson88@gmail.com
 


Damesenior

Mandag 17:30 – 19:00

Trænere:

Henrik Simonsen
6165 2178
guld-simonsen@hotmail.com
 
Steffen Eliasen
2141 6956
steffeneliasen190@gmail.com
 


Herresenior

Mandag 19:00 - 20:30
&
Onsdag 19:00 - 20:30


Træner:

Niels Møller
2758 2693
nielsmollerjensen55@gmail.com


Holdleder serie 6:

Kasper Eriksen
2883 2825
bamse_eriksen@ho
tmail.com
 

Gran Old Boys

 Holdleder:
Klaus Nielsen
6050 6303
knckni@gmail.com

 

Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Øster Hornum Idrætsforening | Nibevej 151 | 9530 Støvring | Tlf.: 98 38 57 70 | CVR-nummer: 15644117