Holdoversigt / Træningstider - efterår 2017
 



Fodbold og leg – U5 U6
(drenge og piger)

Onsdag 17.00-18.00
 
Trænere: 
 
Michael Godiksen
Mail: henriette.godiksen@gmail.com
 
Lasse Gregersen
gregersen.lasse@gmail.com
 


U7 drenge

Onsdag 17.00-18.00
 
Trænere: 
 
Bo Andersen
Mail: boandersen82@hotmail.com

Søren Marquardsen

Peter Tuure

Mail: peter@tuure.dk
 


U8 drenge

Onsdag 17.00-18.00
 
Trænere: 

Torben Poulsen
Mail: torben.poulsen@jubiimail.dk
 


U9 drenge


Mandag 17.00-18.30
Onsdag 17.00-18.30


Trænere:

Klaus Bang
Tlf: 50509815
Mail: klausba.net@gmail.com

Mads Kvist

Mail: madskvist3@gmail.com
 
Sebastian Clemmensen
Mail: sefrcl@hotmail.com
 
Mikkel Gulbæk
Tlf. 31 22 23 72
 

 
U10 drenge

Mandag 17.00-18.30 (sammen med U9)
Torsdag 17.00-18.15


Trænere:

Henrik Blach Jensen
Tlf: 30263544
Mail: hikkeman@gmail.com
 
Jens Lyngby
Tlf. 22781757
Mail: jenslyngby@gmail.com
 


U11 drenge

Mandag og torsdag 17.00 – 18.30

Trænere:

Allan Kaup-Nielsen
Tlf. 41226511
Mail: allankaupnielsen@hotmail.com
 
Mikkel Kappel
Tlf. 29237701
Mail: mikkel@kappels.net
 


U12 drenge
 
Mandag og torsdag 17.00 – 18.30

Trænere:

Henrik Groes
Tlf. 29490115
Mail: groes@mail.tele.dk
Jens Bertelsen
Tlf. 96373960
Mail: j.bertelsen@arlafoods.com
 


U13 drenge

Mandag og torsdag 17.00 – 18.30

Trænere:

René Pedersen
Tlf. 29708286
Mail: rep76@hotmail.com
  


U14, 15 drenge
 
Tirsdag og torsdag 17.30-19.00

Trænere:

Ivan Andersen
Tlf. 40999933
Mail: ivan-a@outlook.dk
 
Simon Imer
simonimer@gmail.com
 
Jeppe Bach
 
Steffen Lund
 


U  7, 8, 9 piger 

Onsdag kl. 17.00 – 18.15

Trænere:

Mette Vestergaard Hedemann
Tlf. 27597592
Mail: mettevh@hotmail.com

Bo Hedemann
Tlf. 20140021
 
Mia Hedemann

Frida Urth

 


U 11, 12 piger 

Onsdag kl. 17.00 – 18.15

Trænere:

Morten Andersson
mortenandersson88@gmail.com
 
Rasmus H. Andersen
nibevej218@gmail.com
 
Mia Hedemann
 
Frida Urth
 
 


U13, 14, 15, 16  piger

Tirsdag 17.30 – 19.00
Torsdag 17.30 - 19.00


Trænere:

Henrik Simonsen
Tlf: 61652178
Mail: guld-simonsen@hotmail.com 
 
Steffen Eliasen
Tlf. 21416956
Mail: steffeneliasen190@gmail.com
 


Damesenior

Mandag 17.30 – 19.00

Trænere:

Henrik Simonsen
Tlf- 61652178
Mail: guld-simonsen@hotmail.com
 
Steffen Eliasen
Tlf. 21416956
Mail: steffeneliasen190@gmail.com
 


Herresenior

Mandag og onsdag 19.00-20.30

Træner:

Niels Møller
Tlf. 27 58 26 93
Mail: nielsmollerjensen55@gmail.com

Holdleder:

Mads Førby
Tlf: 22 22 06 23
Mail: mads348c@freskonet.dk


Holdleder serie 6:

Kasper Eriksen
Tlf. 28832825
bamse_eriksen@ho
tmail.com
 

 
Gran Old Boys
 
Holdleder:
Klaus Nielsen
Tlf. 60506303
Mail: knckni@gmail.com

 

Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Øster Hornum Idrætsforening | Nibevej 151 | 9530 Støvring | Tlf.: 98 38 57 70 | CVR-nummer: 15644117